شرکت پیتزا قیفی ایران| نان پیتزا قیفی| کورن داگ

پیتزا

 

 

پیتزا

پیتزا غذایی است به شکل نان گِرد صافی که در فر پخته می‌شود و معمولاً روی آن را با سس گوجه فرنگی و پنیر می‌پوشانند؛ به علاوه دیگر مواد دلخواه را هم روی نان اضافه می‌کنند. پنیری که استفاده می‌شود معمولاً پنیر موزارلا یا پنیر پیتزاست. همچنین از مواد مختلفی برای تهیهپیتزا استفاده می‌شود (ژامبون، قارچ، زیتون، پیاز،فلفل سبز، گوجه فرنگی و ...)

 

دو نوع پیتزا در ایران یافت می‌شود: پیتزاهای ایتالیایی و پیتزاهای معمولی.پیتزاهای معمولی که در ایران رایج هستند مانند پیتزا مخصوص و پیتزا مخلوط. در سایر نقاط دنیا بیشتر پیتزاهای ایتالیایی پخت می‌شوند. سابقه این غذا در ایران به دهه ۱۳۴۰ بازمی‌گردد و قبل از آن غذاهای فست فودی در ایران رواج نداشته است. اولین پیتزافروشی در ایران با نام پیتزا داوود در سال ۱۳۴۰ هجری شمسی در خیابان نوفل لوشاتو تأسیس گردیده است.

 

پیتزا قیفی

پیتزا قیفی اولین بار در کشور ایتالیا طراحی و تولید گردید

پیتزا قیفی با توجه به شکل ظاهری و مخلوطی شکل خود جلب نظر نموده و به عنوان یک پیتزا متفاوت و با ویژگیهای متفاوت جایی در بین طرفداران پیتزا باز کرده است

ویژگیهای بارز پیتزا قیفی

به دلیل سهولت در سرو نیاز به محلی برای میل نمودن ندارد و میتوان در حال قدم زدن و حتی در هنگام رانندگی نیز انرا میل نمود

و به دلیل شکل نان پیتزا قیفی که مخروطی مانند است حتی تا اخرین لقمه گرم میماند.و به علت شکل قیفی مانندش برای کودکان جذاب میباشد.

تجهیزات مورد نیاز برای تولید پیتزا قیفی

1.دستگاه تولید نان قیفی

2.دستگاه فر پخت پیتزا قیفی

 

 

برچسبها:

پیتزا, قیفی, نان, پیتزا قیفی, نان پیتزا قیفی, نان قیفی, نان پیتزا, دستگاه پیتزا قیفی, تجهیزات پیتزا قیفی, شرکت پیتزا قیفی, قیمت دستگاه پیتزا قیفی, تولید کننده دستگاه پیتزا قیفی, سازنده دستگاه پیتزا قیفی, نمایندگی پیتزا قیفی, کیوسک پیتزا قیفی, کانتر پیتزا قیفی, فروشگاه دستگاه پیتزا قیفی, pizza cone, cone pizza,