شرکت پیتزا قیفی ایران| نان پیتزا قیفی| کورن داگ

مقاله ها

اعطای نمایندگی کورن داگ (pizzacone)

 

اعطا نمایندگی کورن داگ: pizzacone
مشتريان گرامی امکان جديد در شرکت پيتزا کونه(تجهيزات صنايع غذائی پيشرو)
خريدران محترمی که قصد خريد دستگاه و تجهیزات را دارند و نيازمند فعاليت تحت برند يا نمايندگی هستند ميتوانند از برند نمايندگی فست فود جديد شرکت، که اخیرا رونمائی گرديده است با نام تجاری
 Robofood استفاده نمايند. جهت کسب اطلاعات بيشتر از شرايط و اعطا نمايندگی فست فود به قسمت تماس با ما سایت مراجعه نمائید.

 

درباره‌ی کورن داگ:

کورن داگ یک میان وعده مکزیکی است متشکل از هات داگ فرانکفورتر مخصوص با پوششی از نان ذرت غنی شده با لبنیات، تخم مرغ، آرد ذرت، پودر خردل و انواع ادویه جات مخصوص. 

کورن داگ معمولا با سیخ چوبی به همراه سس کچاب خردل (و انواع سس‌های تند) سرو می‌شود.

تاریخچه :
گرچه اختلاف نظرهایی دربارهٔ منشأ دقیق کورن داگ وجود دارد اما حضور این خوراکی در ایالات متحده آمریکا به دههٔ ۱۹۲۰ باز می‌گردد و در دههٔ ۱۹۴۰ به یکی از خوراکی‌های محبوب در سراسر آن کشور مبدل شد.
کورن داگ معمولاً به‌عنوان فست فود و یا یک میان وعده عرضه می‌شود، پس از سفارش مشتری کورن داگ سرخ شده و تحویل مشتری داده می‌شود. این محصول همچنین به‌ صورت منجمد در اکثر سوپر مارکت‌‌های آمریکای شمالی فروخته می‌شود .
کورن داگ را می‌توان به ‌صورت ساده و یا همراه با چاشنی‌‌های گوناگونی همچون سس کچاپ، خردل و مایونز میل نمود.

 

اعطا نمایندگی کورن داگ:

شرکت پیتزا قیفی ایران (صنایع غذایی پیشرو) فعالیت خود را از سال 88 درخصوص طراحی وتولید تجهیزات صنایع غذایی جدید آغاز نمود.

خلق ایده های نو درصنایع مواد غذایی وفست فود از اهداف این شرکت میباشد ومحصولات این شرکت در شهرهای زیادی از کشورمان درحال استفاده میباشد.

این شرکت درزمینه تولیدات تجهیزات صنایع غذایی و در شاخه جدیدترین فان فود های جهان (غذاهای تفننی/fun food )  فعالیت نموده و هم اکنون دارنده تکنولوژی تولید محصول وسازنده دستگاه های جدید محصولاتی مانند پیتزا قیفی"ConePizza" ، پیتزا چتری"'Umbrella Pizza"، کورن داگ"Corn Dog" ، بارثا ساندویچ "Barca Sandwich" ، چیپس فنری "Spiral Chips" و مینی ویچ "Mini Wichهات ویچ "Hot Wich" میباشد.

با توجه به نوآوری و توانمندی شرکت در طراحی و تولید دستگاههای جدید ، کیفیت بالا ،قیمت های مناسب و تنوع بالای دستگاهها این شرکت امکان صادرات به کشورهای دیگر را نیز داشته و از افتخارات این شرکت صادرات به بیش از 40 کشور دنیا است که در پرونده خود دارد.

ما خواهان ارتباطی مستمر توعم با سود متقابل برای مشتر یان و خریداران محصولات خود میباشیم و این امر فقط در سایه صداقت و انصاف وخدمات ما تحقق میابد.

 

 

 

 

برچسب ها:
کورن, کرن, کورن داگ, دستگاه کورن داگ, کورن داگ ساز, نمایندگی کورن داگ, روبات کورن داگ, کرن داگ ساز, کورن داگ ساز اتومات, کیوسک کورن داگ, نمایندگی کورن داگ. نمایندگی، نمایندگی کورن داگ